VERSIOON ESPRIT ALPINE: MAAILMA ESMAESITLUS

Austral on esimene mudel, mis loodi grupi sportkaubamärgi Alpine alt. Seda eristavad eelkõige esprit Alpine logo, matt kerevärv, agressiivse kujundusega kaitserauad, 20" valuveljed daytona, 3D-efektiga tagatuled, siniste elementidega Alcanatara polster ning kolmevärviliste õmblustega nappa nahaga kaetud rool.

TECH CONTROL

SÜSTEEM KOOS SISSEEHITATUD GOOGLE'I TEENUSTEGA

Multimeediasüsteem openR link on varustatud mitmete Google'i* teenustega. Häälkäsklustega saab juhtida kliimaseadet, marsruudi planeerimist, suhtlust koduga või muusikavalikut.

 

*Google, Google Maps ja Google Play on Google LLC kaubamärgid.

 

HÄÄLJUHTIMINE

Ütle lihtsalt: "OK, Google…", et planeerida marsruuti, vahetada sõidurežiimi või tõsta temperatuuri. Uus sisseehitatud Google'i teenustega multimeediasüsteem openR link toetab hääljuhtimist ja ootab su käsklusi.

INTUITIIVNE NAVIGATSIOON

Teesulg, uus ühesuunaline tänav, liiklusinfo ja muud ebameeldivad üllatused. Tänu reaalajas toimuvale Google Maps'i automaatsele uuendusele, tagab navigatsioonisüsteem täpse sõidu, isegi võrguühenduse kaotuse korral.

TÄIELIK ÜLEVAADE

Kaks 12" ekraani kogupinnaga 774 cm2 on üks suuremaid digitaalseid näidikupaneele, mis autodes saadaval on. Sisseehitatud Google'i teenuste, multimeediasüsteemiga openR link ja uue põlvkonna näidikutepaneeliga multimeediaekraanil on ka parandatud värvilahendus, mis kokku tagab hämmastava kasutuskogemuse. Koos Head-Up displeiga ulatub informatiivse ekraani kogupind 984 cm2-ni.

VÕTA OMA RAKENDUSED KAASA

Sinu Google'i konto on alati sinuga. Naudi oma autos isikupärastatud navigeerimist ja oma lemmikrakendusi.

TIPPTASEMEL HARMAN KARDONI HELI

Uue Harman Kardon helisüsteemi koguvõimsuseks on 485 W. Selle komponentideks on 2 tviiterit armatuurlaua servades, 2 bassikõlarit esiuste paneelides, 2 surround-kõlarit, 1 keskkõlar salongi esiosas, 4 tviiterit ja 2 bassikõlarit tagauste paneelides ning 1 bassiboks pakiruumis. Unustamatu helikogemus, isikupärane ja intuitiivne.

DRIVE CONTROL

TÕHUSUSE ETALON

Pikkadel sõitudel näitab uus Renault Austral oma tõhususe parimaid omadusi, seda iseloomustab dünaamiline kiirendus ja suurepärane teelpüsivus. Täiustatud nelikroolimissüsteem 4Control kindlustab täpse ja ohutu liikumistrajektoori. Sujuv kurvide läbimine tagab kindla teelpüsimise. 10,1 m pöörderingi läbimõõt teeb auto manööverdamisel võrdseks väikese linnaautoga.

* sõltuvalt versioonist

MULTI-SENSE

Süsteem pakub 5 erinevat seadistust, mis võimaldab sul kohandada uue Renault Australi vastavaks teeoludele või sinu eelistustele: mootorihääl ja reageering, rooli jäikus, salongi valgustus ja juhiekraani seaded.

* režiimid snow ja all terrain on saadaval ainult extended grip süsteemiga versioonidel, välistades režiimi perso

ENERGY CONTROL

100% HÜBRIID

E-TECH HÜBRIID

Ainulaadne hübriidtehnoloogia E-Tech töötati välja Renault Vormel 1™ kogemustele tuginedes. Elektriline režiim linnas tagab vaikse, mugava ja säästliku sõidu, laadides akut nii aeglustusel kui ka pidurdusel. Puuduv vajadus autot voolupistikust laadida.

MILD HÜBRIID

See kaasaegne tehnoloogia on saadaval mootoritele mild hybrid 12V. Hübriidelektrisüsteem toetab mootorit kiirendamise ajal, et suurendada jõudlust ja vähendada kütusekulu.

SAFETY CONTROL

JUHTIMINE

Uue põlvkonna 9,3" Head-Up displei, adaptiivne püsikiirusehoidik, active driver assist… Halda liiklusolukordi silmi teelt tõstmata ning muuda juhiabisüsteemide abil oma sõidud unustamatuks.

OHUTUS

Aktiivne hädapidurdusassistent koos jalakäijate tuvastusfunktsiooniga nii edaspidi sõites kui tagurdades, intelligentsed ja automaatsed kaugtuled (Matrix LED vision)… Ohutussüsteemid aitavad sul muretult kõiki ettenägematuid liiklusolukordi hallata.

PARKIMINE

Automaatne parkimine, 3D-kaamera 360°… Kontrolli oma manöövreid parkimisabisüsteemide abil.

32 TÄIUSTATUD JUHIABISÜSTEEMI

Juhiabisüsteemid, ohutussüsteemid ja parkimisabisüsteemid… Tänu 32 täiustatud juhiabisüsteemile on uues täishübriid linnamaasturis Renault Austral tee täielikult sinu kontrolli all.

SPACE CONTROL

ERGONOOMIKA JA PRAKTILISUS

Mugav ja uuenduslik sõiduasend pakub rohkem ruumi, ning võimaldab samal ajal kasutada esiistmete vahelist ruumi praktilise induktsioonlaadija jaoks. Panipaigad, kogumahuga 35 liitrit, on kergesti ligipääsetavad ja praktilised. Pikisuunas 16 cm liigutatav tagaiste pakub omas segmendis suurimat põlveruumi. Pakiruumi maht on 575 dm3 ning tagaluugi saab varustada elektriajamiga.

* sõltuvalt versioonist

MÕÕTMED

pikkus, kõrgus, laius… tutvu uue Renault Australi mõõtmetega.